Milí zákazníci, naše VÝDEJNA funguje V BĚŽNÉM REŽIMU. Těšíme se na Vás každé pondělí, středu a v pátek (vždy 9:00-18:00), mimo státní svátky. Online objednávky fungují bez omezení.

Čokoládovna JANEK

Čokoládovna JANEK

 

JANKŮV příběh

"Začalo to v Uherském Brodě roku 2015 chutí na čokoládu. Pravou a poctivou. Čokoládu, která vám naplní každý chuťový pohárek až po samotný okraj a pak se postupně rozplyne. Se slinami se nám začaly sbíhat i myšlenky. Z touhy po výjimečné kvalitě a požitku se tak zrodila naše Čokoládovna JANEK. Děláme přesně to, na co jsme tenkrát dostali tu šílenou chuť. Děláme čokoládu bez výmluv."

 

158 2 horke cokoladove srdicko 64 procent s liskovym orechem a ostruzinou cokoladovna janek
Hořké čokoládové srdíčko s lískovými ořechy a lyofilizovanými ostružinami
30 Kč

Hořká čokoláda? Srdeční záležitost. A co teprv ta s ostružinami. Lyofilizovanými. Proč? Pak totiž nepřijdou vůbec o nic. A díky tomu ani vy. Vůně, vitaminy i příjemně kyselá chuť zůstanou tam, kde mají. Na kvalitní hořké čokoládě. Na vaší hořké čokoládě s lískovými ořechy.

Detail
125
50 1 horke cokoladove srdciko 64 procent s vanocnim potiskem cokoladovna janek jpg
Hořké čokoládové srdíčko s vánočním potiskem
30 Kč

Co dostanete, když spojíte dvě nejmilovanější věci na světě? Výrazné hořké vánoční srdíčko provoněné vanilkou. Žádnými aromaty nebo esencemi. Ale zrníčky pravé vanilky. Voní, křupe a zároveň se pomalu rozplyne na jazyku. 

Detail
128
395 3 mlecne cokoladove srdicko vanocni potisk pernicku cokoladovna janek jpg
Mléčné čokoládové srdíčko s vánočním potiskem
30 Kč

Co dostanete, když spojíte dvě nejmilovanější věci na světě? Jemné mléčné vánoční srdíčko provoněné vanilkou. Žádnými aromaty nebo esencemi. Ale zrníčky pravé vanilky. Voní, křupe a zároveň se pomalu rozplyne na jazyku.

Detail
131
116 1 domaci cokoladove vanocni lizatko andel cokoladovna janek jpg
Vánoční čokoládové lízátko – andělíček
49 Kč

Čokoládové lízátko ve tvaru andělíčka je naší odpovědí na to, jak nemít upatlané ruce od čokolády. Od kvalitní čokolády provoněné vanilkou. Žádnými aromaty nebo esencemi. Ale zrníčky pravé vanilky. Voní, křupe a zároveň se pomalu rozplývá na jazyku.

Detail
134
485 tabulka horke cokolady 64 procent s jedlym vanocnim potiskem cokoladovna janek jpg 2
Tip Výprodej
Hořká čokoláda s vánočním potiskem
75 Kč

Trocha hořkosti, kdyby vám to vánoční cukroví lezlo už i ušima.

Detail
113
263 tabulka mlecne cokolady s jedlym vanocnim potiskem cokoladovna janek
Tip Výprodej
Mléčná čokoláda s vánočním potiskem
75 Kč

Co dostanete, když spojíte dvě nejlepší věci na světě? Jemnou mléčnou vánoční čokoládu provoněnou vanilkou. Žádnými aromaty nebo esencemi. Ale zrníčky pravé vanilky. Voní, křupe a zároveň se pomalu rozplyne na jazyku.

Detail
116
113 1 tabulka horke cokolady 64 procent cokoladovna janek jpg
Hořká čokoláda
79 Kč

Výrazná hořká čokoláda provoněná vanilkou. Žádnými aromaty nebo esencemi. Ale zrníčky pravé vanilky. Voní, křupe a zároveň se pomalu rozplyne na jazyku. 

Detail
110
80 1 tabulka mlecne cokolady cokoladovna janek jpg
Mléčná čokoláda
79 Kč

Jemná mléčná čokoláda provoněná vanilkou. Žádnými aromaty nebo esencemi. Ale zrníčky pravé vanilky. Voní, křupe a zároveň se pomalu rozplyne na jazyku. 

Detail
107
143 horka cokolada s drcenymi lyofilizovanymi malinami a ostruzinami
Hořká čokoláda s drcenými lyofilizovanými malinami a ostružinami
89 Kč

Maliny a ostružiny – lyofilizované. To znamená mrazem sušené. Proč? Ovoce pak nepřijde v podstatě o nic. A díky tomu ani vy. Vůně, vitaminy i příjemně kyselá chuť zůstanou tam, kde mají. Na výrazné hořké čokoládě. Na vaší hořké čokoládě.

Detail
119
9 položek celkem